Metin 2

PlatformNetepin.Com Online Oyun Satış Merkezi Geçerli BölgeNetepin.Com Online Oyun Satış Merkezi   

Dil SeçenekleriNetepin.Com Online Oyun Satış Merkezi Netepin.Com Online Oyun Satış Merkezi Netepin.Com Online Oyun Satış Merkezi Netepin.Com Online Oyun Satış Merkezi Netepin.Com Online Oyun Satış MerkeziNetepin.Com Online Oyun Satış Merkezi

Metin2 EP Ejder Parası

Ülkemiz oyun severlerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren Metin2, eşsiz yapısı sayesinde oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmeyi başarmış ve piyasaya çıkışının ardından uzun yıllar geçmiş olsa dahi hala ilk günkü kadar popüler kalmayı başaran nadir yapımlar arasında yerini almıştır.

Metin2, oyunculara üç boyutlu ve çeşitli mistik öğeler ile süslenmiş bir dünyada, yüzlerce farklı oyuncu ile MMORPG deneyimini yaşama imkanı sunmuştur. Kendine has bir senaryoya sahip olan yapım, bu etkileyici senaryosu sayesinde oyuncuların taktirini kazanmayı başarmıştır.

Oyunda üç farklı imparatorluk bulunmaktadır. Karakterinizi oluştururken, hangi imparatorluğa ait olduğunu da seçmeniz gerekmekte. Bu imparatorluk isimleri ise şöyle; Chunjo, Jinno ve Shinsoo. Oyunda çeşitli meslekler öğrenip, bu meslekleri yapabilir, çeşitli dövüş sanatları öğrenerek karakterinizi güçlendirebilir ve zanaatlar hakkında bilgi edinerek, sahip olduğunuz eşyaları güçlendirebilirsiniz.

Metin2 dünyasında rakiplerine korku salan bir savaşçı olmak için tek başına mı savaşacaksın, yoksa arkadaşlarınla mı? Bu oyunda imparatorluğun kaderini belirlemek tamamıyla sizin elinizde…

Metin2 Ep Nedir, Ne İşe Yarar?

Metin2 EP, diğer adıyla Ejder Parası, oyun içerisinde çeşitli özelleştirmeler ve rakiplerinizin önüne geçmenize yarayacak bazı eşyalar satın almanıza yarayan, oyun içi para birimidir. Metin2 EP, şu anda Metin2 severlerin vazgeçilmez kavramlarından bir tanesidir ve her sıkı Metin2 oyuncusu, karakterini satın aldığı EP’ler ile güçlendirmeyi tercih etmektedir.

Bu sayede oyunda daha hızlı seviye atlayabilecek ve rakiplerinizin önüne geçmeye başlayabileceksiniz. Metin2 EP’leri sadece gerçek para ile satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde bu parayı elde etme şansınız bulunmamaktadır. Satın alacağınız EP’ler ile karakterinizin sahip olduğu eşyaları güçlendirebilir, kolayca seviye atlayabilir, kısacası rakiplerinizden çok daha güçlü olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ejder Parası Nasıl Yüklenir?

Richegame.com.tr

Richegame.com.tr

Richegame.com.tr

Güvenli Yang Nasıl Alınır?

Metin2 güvenli yang alımı yaptığınızda size verilen ID-Şifre ile oyun içerisinden giriş yaparak yangınınızı güvenli bir şekilde banlanma riski olmadan alabilirsiniz.

Metin 2 güvenli yang alımı yaptığınızda ID-Şifreniz anında gelir, herhangi bir pazar kurmak zorunda kalmaz, teslimat beklemezsiniz.

Tek yapmanız gereken size verilen bilgiler ile birlikte oyuna girip Yangınızı karakterin içerisinden almak olacaktır.

Yang Nasıl Alınır

Teslimat Yeri : CH 4 Mavi Bayrak 1.KÖY Gardiyanı Yanında Yapılmaktır.

 ÖNEMLİ UYARI

( Dolandırıcılık Hakkında Bilgi )

Biz Gamesatis ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba harcarız fakat bizim adımızı kullanıp oyun içinde sizleri dolandırmaya çalışan sizlere verilen "Metin2  Yang silineceğini söyleyip veya oyun içinde sorun olup geri verin" demeleri yada oyunda teknik aksaklıklardan dolayı bin bir türlü yalanlar söyleyip sizi kandırmaya çalışan insanlara sakın DİKKATE ALMAYINIZ!

Gamesatış çalışanları oyun içinde bu gibi konuşmaları kesinlikle yapmaz size inatla ve ısrarla biz olduğumuzu söylüyorlar ise hiçbir bilgi vermeden www.gamesatis.com Canlı Destek hattına gelip konuda hakkında mutlaka bilgi alınız.

Almak istediğiniz sunucu karşısındaki Satın Al butonuna tıklayın.

Açılan pencereden Adet kısmına almak istediğiniz ürün adetini yazınız.

Metin2  Yang siparişlerinde en az 50m  ve katları olarak sipariş verebilirsiniz.

Adet kısmına 5 olarak sipariş verirseniz 50m alırsınız.

10 yazarsanız 100m olarak alırsınız.

100 yazarsanız 1000m  almış olursunuz.

Karakter adını: Oyunda kullanmış olduğunuz karakter adınızı doğru yazmaya dikkat ediniz.

Yanlış olması durumunde tekrar sipariş vermek zorunda kalıcaksınız.

Tüm bilgileri doğru yazdıktan sonra "Satın AL" butonuna tıklayın.

Satın Al tıkladıktan sonra Karşınıza UYARI SÖZLEŞME metini gelir. Metinde yazan uyarıları dikkate aldıktan sonra kabul ediyorum dediğinizde Sipariş vermiş olursunuz. İptal ettiğinizde sözleşmeyi kabul etmediğiniz için sipariş vermemiş olursunuz.

Kırmızı alanı tıkladığınızda sizi siparişlerim bölümüne aktarır ve satın aldığınız ürün beklemede gösterir. Oyun içinde Yang size teslim edildikten sonra bekliyor yazısı Teslim edildi olarak görünür.

Eğer oyun içinde istenilen yerde yoksanız veya karakter adınız yanlış ise siparişiniz iptal edilir ve para hesabınıza geçer.

Yaptığınız işlemleri Tekrar Baştan yapmak zorunda kalırsınız.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTARİŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!

Aşağıdakilerden sana en uygun yöntemi seçerek ödemeni gerçekleştir. Tüm ödeme yöntemleriyle 7/24 güvenli ve hızlı bir şekilde bakiye yükleyebilirsin.

  7/24 ÖDEME         HIZLI VE GÜVENLİ         UYGUN KOMİSYON ORANLARI

Richegame.Com.tr Online Oyun Satış MerkeziÜrünümüz Aynı Gün Teslim Edilir.Ürün Satın Aldığınız da Aktif Olur Ve Satın Aldığınız Ürünü180Gün İçinde Kullanmanız Gerekir

Richegame.com.tr
BÖLGE :GLOBAL
280₺
%45
169 ₺
HEMEN SATIN AL
Richegame.com.tr
BÖLGE :GLOBAL
289₺
%35
209 ₺
HEMEN SATIN AL
GÜNÜN FIRSATI
Richegame.com.tr
BÖLGE :TÜRKİYE
69₺
%13
60 ₺
HEMEN SATIN AL